Stopa stāsts

''Stops Ideju Krūzes'' radītāja un vadītāja Kristīne 2016.gadā spēra lielu soli priekš sevis, kas izmainīja ierastās ikdienas gaitas. Nolēma aiziet no algoto darbu takas un mesties iekšā tur, kur sirds sauc, reklāmas apdrukā! :) Kā rezultātā radās maza un jauka Reklāmas apdrukas aģentūra Liepājā, kas drukāja uzlīmes, t-kreklus, vizītkartes, plakātus, medaļas, izkārtnes utt.. Tā nu 1 gadu darbojoties, ciemos atnāca nākamās pārmaiņas: 2017.gadā, esot īpašā stāvoklī viņa nolēma visu savu enerģiju veltīt tikai vienam konkrētam apdrukas produktam - krūzes. Tā nu savu pasaules gaismu ieraudzīja Stops Ideju Krūzes un arī zīmola nosaukums jau itin ātri bija prātā- tautās piemirstais vecvārds- Stops [stuops], sena tilpuma mērvienība.

Viss sākās vien ar dažiem dizainiem, vienu visvienkāršāko drukas iekārtu un tikai vienu klasisku krūžu formu...

''Stops'' sevi pasaulei pieteica caur Facebook platformu, jo pie tā brīža apstākļiem, gaidot mazuļa ienākšanu ģimenē, svarīgi bija neapstāties un darboties tieši interneta vidē, strādājot no mājām. Facebook šķita kā vispiemērotākais soctīkls, kur par sevi paziņot plašāk un pamazām pulcēt ap sevi vēl kādu, kam arī patīk šī ideja :)

Nu jau sortimentā ir dažādu veidu krūzes. Piemēram, vīriešiem lietošanā noteikti ērtas būs lielās latte krūzes, savukārt daiļais dzimums noteikti novērtēs šarmantās termokrūzes praktiskumu, īpaši jaunās māmiņas, dodoties ratu pastaigās. Bērnus lieliski varēsiet pārsteigt ar personalizētu mazo keramikas krūzīti, uz kuras uzdrukāts viņa vārdiņš, mīļākais vaļasprieks vai multeņu tēls.
Bet vai pie tā mēs apstāsimies? - Nē! :)

Mūsu priekšrocības

  • Nerimstošais un gadiem ilgi krātais apdrukas ideju sortiments, ko iespējams arī pielāgot individuālām vēlmēm vai izstrādāt pavisam jaunu dizainu- tieši Tev, īpašā eksemplārā!

  • Apdrukas tehnika ļauj izmantot neierobežotu krāsu skaitu, tāpēc dizainu iespējams uzdrukāt uz mūsu produkciju kādu vien vēlies.

  • Nemitīgi sekojot līdzi kvalitātei, ''Stops'' nodrošina arī ļoti ātru produkcijas izgatavošanu un piegādi pie Jums!

1 3

Novēlam, lai Tavā virtuvē būtu tā  1 vismīļākā krūze, kur iepildīt gardāko stiprināšanās dzērienu uzsākt ik rītu. Tas ir svarīgs miera mirkļa rituāls. Atrodi laiku, kad nav jāsteidzas. Pārlasi vēlreiz tekstu uz savas krūzes un noskaņojiies dienai kopā ar mums! :) 

Radīsim prieku kopā!